فیزیوتراپی
خانه / فیزیوتراپی / قیمت فیزوتراپی خانگی در اصفهان

قیمت فیزوتراپی خانگی در اصفهان

قیمت فیزوتراپی در اصفهان بسته به المان های مهمی تعیین می شود، علت این مسئله نیز این است که در این فضا از دستگاه های مختلفی استفاده می شود و از این رو قیمت و دستمزد عملکرد فیزیوتراپیست بسته به مسائل مختلفی تعیین می شود که نمی توانیم برای آن مقدار مشخصی ذکر کنیم؛ در حال حاضر روش درمانی فیزوتراپی یکی از مهمترین روش های رفع اختلالات اسکلتی و ماهیچه ای می باشد که در ایران نیز جایگاه ویژه ای دارد و هم اکنون پیشرفته ترین دستگاه های فیزوتراپی دنیا در ایران در حال فعالیت می باشند.
قیمت فیزوتراپی خانگی در اصفهان

تاريخچه استفاده از فيزوتراپي در ايران

تاريخچه استفاده از فيزوتراپي در ايرانتاريخچه استفاده از فيزوتراپي در ايران بسیار طولانی است، اما بهتر است که کمی قبل از بررسی این مسئله در مورد فیزوتراپی بحث کنیم.
فیزوتراپی علمی است که به رفع مشکلات و نواقص فیزیکی افراد می پردازد و می تواند بسیاری از مشکلات اسکلتی بدن را بدون دخالت جراحی درمان کند، از این رو این روش درمانی قدمتی طولانی دارد، به ویژه اینکه در گذشته نیز جراحی نقش چندان مهمی نداشت و در بسیاری از موارد پزشکان و طبیبان قادر به این نبودند که مشکل افراد را به کمک جراحی درمان کنند.
در مورد تاریخچه فیزوتراپی همین کافی است که بدانید متخصصین این حوزه که به طبیب معروف بودند به کمک قدرت و نیروی دست، و همچنین به یاری خود ماهیچه ها و استخوان های بدن بیمار می توانستند مشکلات افراد را درمان کنند.
آنان به این مسئله معتقد بودند که بدن هر فردی دارای نیرو و انرژی است که می توانیم به کمک آنها نواقص بدن را رفع کرد، به همین خاطر بود که علم ماساژدرمانی رونق یافت.
آنان به کمک ماساژدرمانی کمک به بهبود جریان های خونی می کردند و از این رو همین مسئله خود به خود از بسیاری از مشکلات جلوگیری می کرد.
نکته مهم دیگر در این بین این است که آنان به مرور یاد گرفتند که باید چگونه بدن افراد را ماساژ دهند تا علاوه بر بهبود جریان خونی، اعصاب بدن نیز تقویت شوند و به عبارتی بدن به آرامش مطلوبی برسد.

از طرفی آنان با علم به اینکه همانطور که عادت های غلط توانسته است مشکلات متعددی برای بدن به همراه داشته باشد، بلکه می توان با رفع این عادت های اشتباه اسکلت بدنی را وادار به تغییر کرد.
از این رو بود که آنان سعی بر ابداع تمرین های ورزشی و درمانی مختلف کردند که برخی از آنها همچنان تا به امروز مورد استفاده قرار می گیرند.
پس نتیجه می گیریم درمان نواقص اسکلتی به کمک فیزوتراپی یک روش درمانی قدیمی می باشد که امروزه تنها برای تسهیل این عملیات ورزشی دستگاه هایی ثبت شده اند که آنان کمک می کنند بدون وارد شدن کمترین آسیب به ماهیچه ها، فیزیک بدن اصلاح شود.
امروزه به کمک استفاده از تاریخ بهره گیری از فیزیوتراپی و همچنین توجه کردن به اثرات درمانی آن در گذشته می توانیم به قدرت فیزوتراپیپی ببریم.

روش ساخت فيزوتراپي

روش ساخت دستگاه فیزوتراپی می تواند بسیار گسترده باشد و بحثی کاملا تخصصی است، اما تصمیم داریم در مورد ایده و تولید این دستگاه ها نکاتی مهم را ذکر کنیم.
دستگاه های فیزوتراپی بر اساس مشکلات بدنی ساخته می شوند و از این رو می توانند نقش تاثیرگذاری داشته باشند، برای طراحی این محصولات تولیدکنندگان به این صورت عمل می کنند که ابتدا مشکلات رایج افراد را مورد بررسی قرار می دهند و سپس به کمک این دستگاه ها به رفع مشکلات افراد می پردازند.
این دستگاه هنگامی طراحی می شوند که چند پزشک خبره آنها را تایید کند و از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار بگیرند.
این دستگاه ها باید به خوبی قابلیت فیزوتراپی داشته باشند و بدون ذره ای فشار به اسکلت بدن فرد، مشکلات بدنی افراد را درمان کنند.
این مورد هر چند شاید در بیان ساده باشد اما در مفهوم کمی پیچیده است و همین ممکن است سبب شود که برای طراحی یک دستگاه چندسال زمان صرف شود.
در حال حاضر این دستگاه ها به شکل های مختلفی حضور دارند و افراد زیادی نیز همه روزه از آنها بهره می برند تا بتوانند از مشکلات خود آسوده شوند؛ اکنون به دسته بندی این دستگاه ها اشاره ای مختصر می کنیم:

 • دستگاه فیزوتراپی برقی که با نیروی برق کار می کند.
 • دستگاه فیزوتراپی که نیاز به وارد شدن نیرو از طریق بیمار و طبیب دارد.
 • دستگاه فیزوتراپی لیزری.
 • فیزوتراپی لرزشی.

مواردی که در بالا گفتیم از مهمترین دسته بندی های دستگاه های فیزوتراپی هستند که دستگاه های تولیدی در یکی از این گروه ها جای می گیرند.
مسئله مهم دیگر در این بین این است که طراحانی که در حیطه طراحی دستگاه های لیزر فعالیت می کنند، ابتدا این مسئله را در نظر می گیرند که اخیرا افراد برای چه مشکلاتی به متخصص ارتوپد مراجعه می کنند و در نهایت آنان برای رفع مشکلاتی که زیاد شده اند چاره ای می اندیشند.

روش ساخت فیزوتراپی تحت نظر پزشکان حازقی صورت می گیرد که همه آنها به خوبی می توانند انواع این نمونه ها را بررسی کنند تا طبق استانداردهای جهانی ساخته شوند.
فراموش نکنید که هر تولیدی نمی تواند این دستگاه ها را به راحتی تولید کند، بلکه برای این کار باید چندین مجوز مهم جهانی گرفت تا این مسئله تایید شود که آن کارخانه یا مرکز تولیدی صلاحیت تولید انواع نمونه ها را در حجم های زیاد دارند.

روکش فیزوتراپی از جنس چیست؟

روکش فیزوتراپی از جنس چیست؟ طرح فیزوتراپی به ما خواهد گفت که محصول مورد نظر ما باید طبق چه متریال هایی ساخته شود، مسئله مهم روکش این دستگاه ها است که باید بسیار مناسب و طبی برای بیماران باشد.
فراموش نشود که اغلب افرادی که برای فیزوتراپی مراجعه می کنند کسانی هستند که از مشکلات اسکلتی رنج می برند و از این رو شاید برای بهره گیری از دستگاه نیاز به خوابیدن بر روی دستگاه داشته باشند، به همین خاطر همه المان های استانداردسازی برای تولید این دستگاه ها باید در نظر گرفته شود و حتی روکش فیزوتراپی نیز کاملا هوشمندانه به کار گرفته شود.

یکی از مهمترین سؤالاتی که ممکن است برای افراد پیش بیاید این است که دستگاه های فیزیوتراپی برای چه فعالیت هایی مناسب هستند؟
در پاسخ می توانیم موارد مختلفی را مورد بررسی قرار دهیم که اکنون به آنها اشاره می کنیم:

 1. اختلالات اسکلتی یکی از مهمترین مشکلاتی هستند که ممکن است به خاطر آنها نیازمند به استفاده از فیزیوتراپی شویم.
  اختلالات اسکلتی به شکلی هستند که معمولا طبق عادت های اشتباه و یا مشکلات ژنتیکی پیش می آیند، به عبارتی استخوان ها و عضلات افراد دچار انحراف می شوند و کج می شوند و یا به شکل های مختلف تغییر شکل می دهند.
  این افراد می توانند به کمک فیزیوتراپی به مرور تمرین های ضد عادت های اشتباه خود را انجام دهند تا بتوانند وضعیت استخوان یا عضله را به حالت قبلی برگردانند و فرد را از مشکلات مختلف برهانند.
 2. درمان اختلالات جنسی به ویژه در مورد دستگاه شاک ویو می توانیم بگوییم که افراد می توانند به راحتی مشکلات جنسی و ناتوانی های مردانه خود را به کمک دستگاه های فیزیوتراپی درمان کنند.
  مسئله مهم در این است که این روند درمانی با اینکه در جلسه اول نتیجه خود را نشان می دهد، اما موضوع مهمتر این است که باید روش درمانی مورد نظر را تا چند دوره درمانی ادامه داد تا در نهایت به نتیجه مطلوب رسید.
 3. مشکلات عصب نیز با ماساژهای برخی از دستگاه های فیزیوتراپی و همچنین ارسال فرکانس های مختلف نیز می توانند درمان و رفع شوند، زیرا اغلب فیزیوتراپیست ها می توانند به کمک دستگاه های تقویت کننده اعصاب، اعصاب افراد را در جهت مثبت تحریک کنند تا آنان به خوبی عملکرد خود را ادامه دهند و یا به مرور تیک های عصبی افراد رفع شوند.
 4. درد یکی دیگر از مهمترین مشکلات افرادی است که عادت های اشتباهی در زندگی داشته اند و اکنون دچار مشکلات عصبی و اسکلتی هستند.
  این افراد می توانند به کمک انواع مدل فیزیوتراپی به رفع درد خود کمک کنند و از شدت یافتن آن پیشگیری کنند.
 5. آسیب های ورزشی یکی دیگر از انگیزه هایی است که افراد را نیازمند به دستگاه های فیزیوتراپی می کند، از طرفی اگر فعالیت های ورزشی و فیزیکی سختی دارید می توانید با انجام فعالیت های روی اصول فیزیوتراپیاز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید و همچنین عضلات خود را قوی کنید.
  همچنین اگر دچار اسیب ورزشی هستید توانایی این را خواهید داشت که به مرور آنها را بهبود دهید.

تنوع مدل فیزوتراپی خانگی قابل حمل

انواع فیزوتراپی قابل حمل از جمله دستگاه های درمانی هستند که می توانند برای افراد بسیار سودمند باشند، علت این مسئله نیز واضح است این دستگاه های خانگی به شکلی هستند که فضای زیادی را اشغال نمی کنند و افراد بدون صرف هزینه مادی ای می توانند از فواید آنها بهره ببرند.
این دستگاه های فیزیوتراپی اغلب دارای عملکرد مخصوصی هستند که با مطالعه دفترچه دستورالعمل آنها می توانیم آن را به راحتی یاد بگیریم و از آنها در جهت تقویت عضلات خود بهره ببریم.
تنوع مدل فیزوتراپی در ایران بسیار بالا است علت این نیز بر می گردد به آنجا که ما ایرانیان به دلیل ژنتیک و رایج بودن عادت های غلط در سنین مختلف دچار مشکلات مختلفی از جمله کمر درد، پا درد و … می شویم.
به همین خاطر است که خریدار فیزوتراپی نیز در ایران بسیار زیاد می باشد و افراد زیادی از آنها استفاده می کنند.
این تنوع مدل سبب شده است که بتوانیم به راحتی نوع دستگاه مورد نظر خود را در ایران بیابیم و آنها را خریداری کنیم.
هر کدام از آن های برای کاری ساخته شده اند و یا اینکه دارای کارکرد چند منظوره می باشند که می توانند کمک های مختلفی به بدن افراد کنند.
برخی از دستگاه های فیزوتراپی به قدری کوچک هستند که به راحتی درون دست جا می شوند و اغلب کارکردهای جزئی نیز دارند، اما انواع چندکاره این محصولات کاربردهای گسترده ای دارند و دارای ابعاد مختلفی نیز می باشند، از این رو می توانیم از این نظر مطمئن باشیم که حجم بیشتری را نیز اشغال می کنند.
توجه داشته باشید که هر دستگاه فیزوتراپی قابلیت خانگی شدن ندارد و برای اینکار حتما باید با متخصص مشورت کرد تا نتیجه مطلوبی را کسب کرد.

انتظار ما از فيزوتراپي چيست؟

انتظار ما از فيزوتراپي چيست؟انتظار ما از فيزوتراپي چيست؟ ممکن است شما نیز این سؤال را بپرسید و تمایل داشته باشید در مورد این فرایند درمانی مطالب بیشتری بدانید، از این رو اکنون به کاربردهای این رشته درمانی می پردازیم:

 • دستگاه های فيزوتراپي در برخی موارد خاصیت درمانی دارند و کمک می کنند که ناهنجاری ها و مشکلات انحرافی و بد ساختاری بدن رفع شوند.
  معمولا اغلب افراد نیز تنها به این علت از این دستگاه ها استفاده می کنند.
  دستگاه های فيزوتراپي درمانی برای بهبود عملکردهای بدن مفید هستند و با تمرکز بر اینکه تنها به رفع نواقص بدن کمک کنند تولید شده اند.
 • دستگاه های فيزوتراپي می توانند نقش تقویت کننده نیز داشته باشند، این مسئله به این صورت است که افراد به کمک این دستگاه ها به خوبی می توانند عضلاتی که بیشتر مستعد آسیب هستند را تقویت کنند تا از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنند.
  برای مثال فردی که شغلی دارد که باید در طولانی مدت بشیند می تواند از دستگاه های فيزوتراپي مخصوص عضلات کمر استفاده کند تا از بروز مشکلاتی نظیر دیسک کمر در آینده جلوگیری کند.

پس همانطور که می بینید این دستگاه ها کاربردهای گسترده ای دارند و می توانند از جنبه های مختلف برای بدن فواید مختلفی را به همراه داشته باشند.

قابلیت های اعجاب انگیز فیزوتراپی برای درمان دیسک کمر

قابلیت های اعجاب انگیز فیزوتراپی برای درمان دیسک کمر به قدری شناخته شده می باشد که این روزها افراد زیادی این محصولات را برای درمان دیسک کمر خود انتخاب می کنند.همانطور که می دانید مشکل دیسک کمر یکی از رایج ترین مشکلات و اختلالات عضلانی است که به مرور می تواند درد زیادی را به فرد تحمیل کند.
از طرفی دیسک کمر را می توان هم با جراحی و هم با ورزش و فیزوتراپی درمان کرد، پس اصلا جای تعجب ندارد که افراد روش های بدون جراحی انتخاب کنند.
نکته حائز اهمیت در این بین این است که معمولا پزشکان زیادی معتقد هستند که جراحی دیسک کمر ممکن است نتایج موفقیت آمیزی به همراه نداشته باشد و از این رو اغلب به ورزش و فیزیوتراپی توصیه می کنند.
قیمت فیزوتراپی اصفهان در مراکز مختلف، متفاوت می باشد؛ علت این مسئله نیز این است که شیوه عرضه این محصولات متفاوت است، هر چه قدر شما این محصولات را به صورت مستقیم خریداری کنید در نهایت خواهید توانست انواع این نمونه ها را با قیمت های پایین خریداری کنید.
نکته دیگر در مورد این نمونه ها این است که به دلیل فراوانی این محصولات در ایران، آنها از لحاظ قیمتی بسیار مناسب می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

مطلب پیشنهادی

تعرفه فیزیوتراپی ورزشی در بازار ایران

تعرفه فیزیوتراپی ورزشیتعرفه ی فیزیوتراپی بستگی به نوع درمان روی اجزای بدن دارد و کار های آن متفاوت است. قیمت تجهیزات و امکانات این کار سالانه افزایش می یابد و م

پاسخی بگذارید