فیزیوتراپی
خانه / ورزش درمانی / تعرفه ورزش درمانی جدی در کشور

تعرفه ورزش درمانی جدی در کشور

تعرفه ورزش درمانی در ایران متفاوت است، اما مرکز فیزیوتراپی ایرانیان برای عرضه ارزانترین وبا کیفیت ترین خدمات با شما همراه خواهد بود.

تعرفه ورزش درمانی جدی در کشور

ورزش درمانی برای فوتبالیست های مصدوم

ورزش درمانی برای فوتبالیست های مصدومهمه ما کم و بیش با فواید ورزش آشنایی داریم می ‌توان گفت ورزش علاوه بر این که روند پیری را کند می کند بر تناسب اندام و قدرت بدنی تاثیر بسزایی دارد اما بسیار شنیده‌ایم که ورزش آسیب می‌زند شاید این جالب باشد که ورزش درمان هم می کند. در بسیاری از مسابقات مهم بین‌المللی از جمله جام جهانی بازیکنانی همچون نیمار، کریستین رونالدو و مسی در جام های مهمی دچار مصدومیت های حاد شدند؛ ولی به دلیل اینکه ورزش درمانی کمک شایانی به آنها کرده است باز هم توانستند حرفه خود را ادامه دهند. اگر این این نوع درمان وجود نداشت هیچ یکی از بازیکنانی که در بالا نام برده ایم با مصدومیت های شدیدی که برای آنها اتفاق افتاده بود دیگر نمی توانستند به دوره حرفه گری خود ادامه دهند. به طور تخصصی ورزش درمانی یا حرکت درمانی کمکهای بسیار شایانی به تمام ورزشکاران حرفه ای از جمله فوتبالیستان انجام داده است.

تمامی اعضای بدن دارای حافظه هستند پوست استخوان مفاصل و عضلات اگر فرد دچار آسیب می شود عضو آسیب دیده یاد میگیرد که در برابر هر حرکتی که او را دچار آسیب مجدد کند مقاومت کند برای مثال والیبالیست هایی که دچار آسیب شانه می شوند دیگر نمی توانند همچون گذشته شانه هایشان را به طور کامل استفاده کنند مفصل کروی شانه یاد میگیرد قبل از رسیدن به آخرین حدی که می‌تواند کشیده شود از حرکت باز ایستد اینگونه این مفصل از خودش مراقبت می کند.

در مقابل دررفتگی های عادتی را داریم که مفصل به دلیل در رفتگی بیش از حد و جا افتادگی غیر حرفه ای توسط شکسته بند ها و یا حتی خود فرد آسیب دیده به راحتی با کوچکترین ضربه ای از حالت طبیعی خارج شده و دوباره در میرود.

این دو نوع آسیب متداول ترین آسیب های ورزشی در حوزه مفاصل هستند که به دلیل عدم انجام کار درمانی یا ورزش درمانی به شکل صحیح پیش می‌آیند.

رونالدو نازاریو یکی از بهترین بازیکنان برزیلی محسوب می شود. مهاجم پیشین رئال مادرید در طول دوران فوتبالیش با آسیب دیدگی های متعددی به خصوص از ناحیه زانو رو به رو شد. او پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهتش در سال ۲۰۰۹ به برزیل بازگشت و با پیراهن کورینتیانس بازی کرد اما بازهم مشکلات جسمانی اجازه نداد برای این تیم بازی کند. او در نهایت با چشمان گریان از فوتبال خداحافظی کرد.

آسیب دیدگی برای خیلی از ورزشکاران پیش می آید و گاهاً موجب می شود که برای همیشه با دنیای حرفه‌ای و حتی ورزش خداحافظی کنند، و این برای کسانی که به صورت حرفه‌ای ورزشی را دنبال می کنند آسیب روحی جدی باقی می گذارد چرا که آنان با نیمی از زندگی خود خداحافظی می‌کنند.

مسلمان ورزش پرطرفدار فوتبال را دنبال می کنید، آسیب های این ورزش عنوان یک ورزش تیمی و گروهی ناشی از آسیب هایی است که فرد در حین مقابله با فرد دیگر دچار می شود و یا فرد ناخواسته به خود آسیب میزند.

مراکز ورزش درمانی ارزان در کشور

مراکز ورزش درمانی ارزان  در کشورورزش درمانی فوتبالیست به عنوان رشته محبوب ورزشی و در حین حال پر آسیب اهمیت زیادی دارد. ورزش درمانی به طور کلی گران نیست و شما می توانید برای بهره مندی از تعرفه ورزش درمانی ارزان با ما در تماس باشید.

مرکز فیزیوتراپی ایرانیان همواره در خدمت شما عزیزان خواهد بود متخصصین ما در این مرکز با انجام صحیح و اصولی ورزش درمانی به دغدغه های شما پایان خواهند داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

پاسخی بگذارید