فیزیوتراپی
خانه / فیزیوتراپی / انواع فیزیوتراپی رباط صلیبی در کشور

انواع فیزیوتراپی رباط صلیبی در کشور

فیزیوتراپی رباط صلیبی به چند نوع صورت می گیرد. سالانه ۱۵۰ هزار آسیب رباط صلیبی رخ می دهد که بیشتر آن ها باید توسط جراح ترمیم شود. یکی از حرکات خوب برای تقویت عضلات ساق پا در فیزیوتراپی ، حرکت پل می باشد. حرکت بعدی پل با پای بالا نام دارد که باعث تقویت مفصل زانو می شود. حرکت جنگجو ۲ که برای کمک به پایداری مفصل زانو است یکی دیگر از این حرکت ها می باشد.یکی دیگر از انواع فیزیوتراپی بالا بردن پا به صورت خوابیده در سرازیری برای تقویت زانو می باشد. حرکت درخت، حرکت نشستن به صورت عمود برای درگیر کردن عضلات، حرکت خیزش بلند و حرکت ژست کودک از مهم ترین انواع دیگر فیزیوتراپی می باشند.

انواع فیزیوتراپی رباط صلیبی در کشور

بازتوانی رباط صلیبی در فوتبال با فیزیوتراپی

بازتوانی رباط صلیبی در فوتبال با فیزیوتراپیبیشتر نتایج ارزیابی از فوتبالیست ها نشان می دهد که آن ها با فیزیوتراپی توانسته اند توان قبلی خود را بازیابی کنند و به فوتبال برگردند. ایفمارک به صورت رسمی اعلام کرد که تنها ۵۰ تا ۶۵ درصد بازیکنانی که دچار آسیب رباط صلیبی می شوند توانایی بازیابی و بازتوانی را دارند. البته در فوتبال ایران این آمار متفاوت است. اکثر کسانی که در فوتبال دچار پارگی رباط صلیبی شده اند، با عمل جراحی به فوتبال برگشته اند. البته این موضوع را مورد توجه قرار بدهید که اگر به صورت مداوم پیگیر وضع خود باشید و به طور مستمر به پزشک مراجعه کنید حتما به بهبودی نزدیک می شوید. فیزیوتراپیست ماهر و متخصص نیز کمک شایانی به خوب شدن سریعتر شما می کند. ریسک پاره شدن رباط بازتوانی و بازسازی شده آنجا نمایان پیدا می کند که یک بازیکن دوره ها را به خوبی ادامه ندهد و در اواخر کار بیخیال شود و یا اینکه سن زیر بیست سال را دارا باشد. هرچه عواملی که در بالا اشاره شد بهتر انجام شود، زمان بازگشت بازیکن به زمین فوتبال زودتر خواهد بود.

هزینه فیزیوتراپی رباط صلیبی در کشور

هزینه فیزیوتراپی رباط صلیبی در کشوریکی از دغدغه های هر فوتبالیست و به طور کلی هر ورزشکاری این است که خدایی نکرده دچار پارگی رباط صلیبی بشود و از پس هزینه های عمل و فیزیوتراپی آن برنیاید. به همین دلیل اکثر ورزشکاران سعی میکنند خود را بیمه ورزشی بنمایند. امروزه اگر بخواهیم بدون بیمه و با دست خالی سراغ هزینه فیزیوتراپی برویم، قطعا دچار مشکل خواهیم شد. اما فوتبالیست ها ورزشکارانی که در یک تیم معروف هستند هیچوقت به این ترس دچار نمی شوند زیرا هر تیم رده بالا خودش یک پزشک فیزیوتراپ دارد. همچنین درآمد بالایی که آن ها دارند هیچوقت ترسی را در دلشان نمی آورد. آن ها به راحتی با دادن هزینه بیشتر ، خود را سریعتر به میادین بر می گردانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09138104247
شماره ثابت: 03132687125
شماره ثابت: 03132687126
شماره فکس: 03132687126
آدرس کانال: Iranianphysiotherapy@

مطلب پیشنهادی

تعرفه فیزیوتراپی ورزشی در بازار ایران

تعرفه فیزیوتراپی ورزشیتعرفه ی فیزیوتراپی بستگی به نوع درمان روی اجزای بدن دارد و کار های آن متفاوت است. قیمت تجهیزات و امکانات این کار سالانه افزایش می یابد و م

پاسخی بگذارید